Чілакілес з ніжною куркою

0 Comments

Чілакілес з ніжною куркою

що таке чилаквілес

Чілакілес насправді звичайна мексиканська ранкова їжа, яка включає смажені у фритюрі коржі разом з яйцями. Насправді вони часто йдуть разом із сиром, сальсою чи навіть квасолею. Я насправді не маю достатнього відчуття різноманітності варіантів, щоб скласти короткий пост, щоб правильно складатися з цього разом із теперішнім значенням. Чи насправді це місцеві варіанти? Здається, що ваша варіація надмірно применшує значення соусу. Приготування коржів на пару в соусі насправді є важливим компонентом процедури, без якого ви просто отримаєте — я сподіваюся, що ефективно смажені у фритюрі картопляні чіпси, а також яйця. Я відчував би себе обірваним, якби підготовка подумала про необов’язковий сир, а також чилаквілес разом із яйцем (або змішаним, або навіть запропонованим сонячним боком вгору) насправді є поганим варіантом щодо чилаквілесу разом із птиця

Де насправді пропонується ваша варіація? Чилакілес насправді є відносно типовою їжею в мексиканських закладах харчування прямо нижче в районі Longthy Coastline / Лос-Анджелеса. У мексиканських закладах харчування прямо внизу я бачив ТІЛЬКИ варіації яєць, часто разом із змішаними яйцями. Кожна варіація, якою я володів, насправді містила квасолю, сальсу, а також сир, хоча насправді вони є невеликим компонентом страви на відміну від яєць і коржів.

Я припускаю, що якщо це місцева варіація, то насправді це, швидше за все, ознака північномексиканської їжі. Мічоакан. Я вважаю, що маю на увазі перегляд ранкової їди на вибір їжі, безперечно (Pátzcuaro?), яка надає 2 види чилаквілесу; не можу для способу життя мене пам’ятати про різницю, однак це, безумовно, дзвіночок. Квасоля, а також сальса: чи насправді їх змішують, готують чи навіть пропонують разом? Якщо коржі насправді не прийняті в соусі, це виглядає як надзвичайно повністю висохла їжа: чи не так? Я спробую, а також мати на увазі, щоб отримати мою відеокамеру після того, як я поснідаю; можливо, серед вас двоє могли б виконати те саме?

Нижче наведено матеріали та інструкції, яких можна дотримуватися

Чілакілес з ніжною куркою

Інгредієнт

2 кухлі смажені у фритюрі кукурудзяні смужки тортильї 4 кухлі подрібненої готової птиці,
жир (для смаження)
1 1⁄2 кухля свіжого томатного соусу
1 кухоль подрібненого сиру кесо чихуахуа або навіть 1 кухоль портвейну Монтерей
– кухоль кислого лосьйону

інструкції

Розігрійте плиту до 350 ступенів.
Щоб отримати смажені у фритюрі смужки тортильї, наріжте кукурудзяні коржі прямо на тонкі смужки.
Смажити у великій сковороді з розігрітою олією до золотистого кольору, а також хрусткої скоринки, уважно розглядаючи, щоб вони не линяли.
Видаліть разом з шумівкою, а також зливну трубу теоретично рушники.
Щоб створити каструлю, розкладіть кукурудзяні смужки під кулінарною стравою розміром 9×13 дюймів.
Розташуйте птицю на провіднику, а також разом з соусом, а потім разом із сиром.
Розібратися разом із фольгою, а також готувати протягом двадцяти хвилин або навіть до розігріву.
Змастіть кислим лосьйоном провідний виступ і запіканку.

 

курка Chilaquiles ян кіта буат калі ні сангат менарік дан сангат муда дан ді сенангі ді бербагай каланган денган ресепня ян сангат муда кіта дапат денган муда мембуат хіданган іні дан беркреасі сесуай ян кіта мау

Tags: , ,