як корона вірус впливає на лижі

0 Comments

як корона вірус впливає на лижі

навколо сноуборду

Сноубординг – це фактично використання лиж для пересування по снігопаду. Варіанти функцій включають основний трансфер, дозвілля або навіть доступну зимову спортивну діяльність. Всесвітньою олімпійською радою (МОК), а також Всесвітньою федерацією сноубордингу (FIS) визнані численні види доступних сноубордингових заходів. Історія сноубордингу налічує майже 5 століть. Незважаючи на те, що сучасний сноубординг виник у Скандинавії, він, можливо, практикувався понад сто століть тому саме там, де зараз є Китай, згідно з аналізом старих фарб. Тим не менш, це продовжує обговорюватися.

чому саме це сталося?

Цього року Дженні Левей все ще готується до «гониви за пудрою». Незважаючи на різноманітні обмеження, пов’язані з Covid-19 у готелях для сноубордингу по всьому світу, один із найвідданіших лижників, а також байкерів, таких як Левей, може впоратися з викликами, пов’язаними з коронавірусом. Однак самостійне захоплення спортом не вистачить для того, щоб зарядити вас енергією на період. Ефективний період катання на сноуборді 2020-21 потребує різноманітної рутини подорожей, доброго планування, а також фінансових умов, щоб виконати все.


Транспортний засіб як постачальник

Знайома з тим, як виконувати будь-що у своїй вантажівці – насправді, що складається з більшості випадків у туалеті – 30-річна Левей каже, що вона не залежить від внутрішніх центрів сноубордингових курортів. Власне кажучи, вона майже не використовує їх усі. Це просто чудово підійде для деяких готелів. У прес-релізі Snowboarding California, що означає готелі по всій Каліфорнії, а також у Неваді, зазначено, що страви та напої справді будуть запропоновані цього року, однак вони не виглядатимуть, як у минулі роки, через зменшення інтер’єру. можливості.

Відданий лижник Тім Фам насправді є творцем SnowPals.org, клубу снігових видів спорту, розташованого в затоці Сан-Франциско для активних експертів. Він вважає, що стратегія «автомобіль як будиночок» є особливо проблемною для домогосподарств. «Це незручність, щоб молоді люди входили в транспортний засіб, а потім виходили на схили після передиху, — зазначає Фам.

Універсальність насправді є важливою

Разом із необхідним обов’язковим попитом на маски, а також процедурами соціального дистанціювання, деякі готелі фактично пропагують відвідування серед тижня. Лінсмайер стверджує, що місця для сноубордингу в Колорадо насправді мотивують відвідувачів йти в середину тижня або навіть у непікові години. «Наша команда точно усвідомлює, що це може бути насправді неможливим для людей, однак, якщо ви можете легко, це найкраща можливість відправитися в місце для сноубордингу цього зимового сезону».

Квиток до поїздки

Підготовка, безсумнівно, буде справді обов’язковою в сноуборд-готелях по всьому світу в цей період. Хоча багато готелів, які входять до складу Ikon, безперечно, не потребуватимуть бронювання, кожен із 34 готелів Epic на півночі Сполучених Штатів точно потребуватиме. Бронювання або навіть відсутність бронювання, власники пропусків, безсумнівно, будуть насправді хвилюватися доступністю. У деяких готелях фактично відмовляються від покупки вікон під відкритим небом, створюючи важкі умови для лижників і байкерів, які піднімаються до кількох футів чистого снігу, а також можуть побачити.

Дійсно бажаю найкращого

Готель Huge Skies у штаті Монтана стверджує, що поточна стратегія, безперечно, дасть змогу повністю пройти катання на сноуборді. Крім того, відвідувачі змушені самостійно виконувати заходи згідно з процедурами Covid-19. На панелі обидві вимоги, які не підлягають обговоренню, насправді є вже знайомими ідеями: угода з лікуванням має фактично використовуватися будь-якими можливостями, окрім проактивного зменшення пагорба, а також проактивного споживання, а також стандартів соціального дистанціювання. — на підвищених зборах, у закладах харчування, чекає на багато додаткових і туалетах. Підвищення сноуборду, безумовно, не буде фактично заповнено до можливостей, як у минулі роки; натомість домогосподарства або навіть друзі, які подорожують один з одним, звичайно, дійсно сидітимуть один з одним. Пісні, безсумнівно, подорожуватимуть поодинці або навіть розширюватимуться у більших крісельних підйомниках і гондолах, як у Whistler-Blackcomb.

Tags: , , , ,